Beys Group Profesyonel Site Yönetim Hizmetleri 0262 321 39 19

bilgi@beysyonetim.com

Nüfusu hızla artan toplumlarda, birey ve ailelerin başlıca ihtiyaçlarından biri de konut edinmektir. Geçmiş zamanda insanlar müstakil ev, konak gibi yan yana düzendeki konutlarda yaşamlarını devam ettirirken, zamanla maddi seviyesinin artması,köyden şehre göç ve kültürel değişim gibi sebeplerle yaşam şeklimizde değişmeye başlamıştır. Tek katlı binalardan, önce dubleks, tripleks adı verilen binalara geçilmiş özellikle büyük kentlerde apartmanlar, gökdelenler bunların yerini almıştır. Bu süreçte, yıllarca müstakil binalarda sorumluluk duygusu ile yaşamış olan kişiler, toplu yaşam alanlarına taşınırken, geçmişten gelen alışkanlıklarını da beraberinde taşımaktadırlar.

Bina, Apartman ve Site yönetimleri, tecrübe gerektiren bir iş olduğundan son dönemlerde maliklerin “ yöneticiliğinden ” profesyonel şirketlerin ” yönetimine ” doğru değişim göstermeye başlamıştır. Apartman ve Sitelerde kendisi de kat maliki olan yönetici; aidat ödemeleri ve uyulması gereken kurallar gibi konularda oluşabilecek sorunlar karşısında zorluk çekebilmektedir. Komşusuna karşı özellikle aidat borcundan dolayı hukuki işlem başlatamamaktadır ve kimse yönetici olmak istemediği için mecburen yönetici olmuştur.

Profesyonel yönetim sistemi, kat malikleri ve kiracılara karşı eşit, şeffaf ve tarafsız yönetim sistemini Kat Mülkiyeti Kanununu esas alarak hizmet sağlamaktadır. Ayrıca Mali konuların takibi, bilgi ve uzmanlık gerektirmektedir. Ayrıca profesyonel yönetim şirketi, bünyesinde faaliyet gösteren hukuksal danışmanları ile problemleri süratle çözüme ulaştırmak adına zamandan ve paradan tasarruf sağlamaktadır.

Bedia Aygün

Bedia AYGÜN tarafından kurulan BEYS SİTE YÖNETİMİ & GAYRİMENKUL HİZMETLERİ, toplu yaşam alanlarının rasyonel yönetimi, kaynakların etkin kullanımı gibi uzmanlık gerektiren konularda hizmet vermek üzere Kocaeli’de faaliyete geçmiştir. Günümüzün gittikçe kalabalıklaşan toplumlarında başlı başına bir sorun haline gelen apartman ve site yöneticiliği kavramına farklı bir anlayış getirmeyi hedefleyen BEYS YÖNETİM olarak amacımız, toplu yaşam alanlarının, kat sakinleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini sağlamak, ortak yaşam alanını ilgilendiren konularda komşuluk ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde sürdürülebilmesi için yönetimi tarafsızlık ilkesine uygun yapmaktır.

Bünyesinde profesyonel yöneticiler bulunan firmamız, hukuksal problemlerin çözümü için avukatlarımız, vergi ve mali problemlerin çözümü ve düzenlenmesi için mali müşavirimiz, yaşam alanlarının yeniden yapılandırılması için mimarımız ve bahçe & peyzaj ekibimiz gibi profesyonel bir yaklaşım ile yaşam alanlarının objektif ve profesyonel yönetimi prensibi ile hareket etmektedir.

Apartman, Site, Rezidans, Villa, Bina, İş Merkezi, A.V.M, Plaza yönetiminde amacımız fark yaratmak olup, dürüst, güvenilir ve şeffaf yönetim ile ulaşılabilir bilgi sağlamak, bir vekil gibi sorumlu olduğumuz Gayrimenkullerde; CAN güvenliği, iş güvenliği başta olmak üzere teklif, nakit, insan ilişkileri ve güven yönetiminde sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirmek ana hedeflerimizdendir.

Tüm dünyada siyaset ve ticaret mecralarında Yazılı ve Görsel Reklamlarda sunulan slogan içeriği, iş prensibi, tecrübe, referans ve benzeri vaatlerin her zaman yerine getirilemediğini bildiğimiz için, güveninizi kazanmak veya güveninizi kazanana kadar değil, tam zamanlı ve sürekli bir şekilde, sözleşmemiz bitiminde dahi bizimle çalışmak isteyecek ve sözleşmelerinizi uzun vadelerle firmamızla yenileyeceksiniz.

Vaadini verebilecek kadar öz güveni olan, hiç bir mali sıkıntısı ya da borcu bulunmayan Firmamızın çatısı altında yönetim ve insani ilşkilerimizi pekiştirerek sistematik olarak yönetiminizi bizimle birlikte uzun yıllar boyunca devam ettireceksiniz.

Uzun yıllar birlikte çalışmak dileği ile….

HEMEN TEKLİF AL!